אירועי נדל"ן


יובל גזית: איך לקנות דירה בארץ עם 100 אלף ש״ח

29/11/2020

איך עם הון עצמי נמוך אנחנו יכולים להתקדם בסולם ולהגדיל את ההון העצמי שלנו? באיזה אזורים כדאי היום לקנות? איך לזהות נכסים מתחת למחיר השוק? איך למצוא הזדמנויות נדל''ן ואיפה הכי כדאי לקנות דירה?

קרא עוד

משכנתא בזום - הסודות שהבנק לא מספר לכם על המשכנתא

29/11/2020

צריכים לקחת משכנתה בקרוב? רוצים לוודא שאתם לא עושים טעויות? בהרצאה הזו אורן יגלה לכם את הסודות שהבנק לא מספר לכם על המשכנתה שלכם. אורן יראה לכם מה חשוב יותר, מה לא חשוב, על מה רצוי להתמקד ולמה ריבית המשכנתא היא הדבר הכי פחות חשוב במשכנתה שלכם. את ההרצאה מעביר אורן קכל, מתכנן פיננסי, חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות ובעל רישיון לעסוק בביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר.

קרא עוד

קורס יסודות הנדל"ן

29/11/2020

קורס יסודות הנדל"ן מכיל ידע מקיף ומפורט על היבטים ותחומים שונים בעולם הנדל"ן ומיועד לכל מי שמתכנן להשקיע בתחום או לעסוק בו באופן מקצועי. קורס שהוא כולו ארגז כלים גם למשקיע חדש וגם למשקיע ותיק

קרא עוד

קורס תיווך מקרקעין מלא - בואו להיות מתווכי נדל"ן מקצועיים

29/11/2020

קורס הכשרת מתווכים, בזמן שלכם, בקצב שלכם. הקורס המקיף ביותר שכולל מידע חוקתי, דוגמאות מהחיים, וטכניקות לבחינה. הקורס העשיר ביותר שתוכלו למצוא מבחינת רמת ההסברים, כמות התירגולים ושעות לימוד.

קרא עוד

קורס תיווך המקרקעין - חלק 1 - מושגים ,חוקים ותקנות (1/2)

29/11/2020

איך פועל המתווך? מהם עקרונות המקצוע? מהם הידע והכלים שלרשותו? בקורס זה תמצאו הדרכות איכותיות + ליווי בקבוצת וואצאפ ללמידה מושלמת!

קרא עוד

קורס תיווך המקרקעין - חלק 2 - פסקי דין (2/2)

29/11/2020

ברוכים הבאים! הקורס שלפניכם מחזק אתכם בנקודה שבה נכשלים רוב האנשים שמנסים להשיג רישיון תיווך. קורס זה יעזור לכם להשיג את המקצוע החדש שלכם.

קרא עוד